BITCOIN’DE YÖNÜMÜZ NE ?

BITCOIN'DE YÖNÜMÜZ NE ? thumbnail

Jeff Brown The Near Future Report

Bu videoda Bitcoin dolar paritesi hakkındaki yorumlarımı ilettim. Bitcoin anlık olarak ne kadar düşebilir veya ne kadar yükselebilir, teknik analizle açıkladım. Bitcoin’in son durumu hakkındaki grafikleri verilere ve istatistiklere dayanarak aktarmaya çalıştım. İyi seyirler dilerim.

Yatırımcı grubumuza katılmak ve bana ulaşmak için: i

İhtişamlı Delüks’e katılmak için:
n

Udemy Eğitim Setim: Z
Bookmap Global Plus %50 indirimli linki: />
Udemy Eğitim Setim: Z

Tüm teknik analiz araçlarını profesyonel olarak kullanmak ve kimseye muhtaç olmadan üst düzey teknik analizler yapmak ister misiniz? Tüm bu bilgileri ücretsiz bir şekilde, en doğru adresten aldığımız dokümanlardan, sade ve sevecen bir üslup ile Youtube kanalımızdan öğrenebilirsiniz.

Telegram’da Duyuru ve Teknik Analiz paylaştığım kanalım: z
Benim de yer aldığım Telegram Sohbet Grubu: E
Muazzam Discord Sunucumuz: f

Binance borsasına yüzde 10 komisyon indirimli kayıt olmak için bu linki kullanabilirsiniz : b
Tr Binance referans linkim: 4

Instagram Tr Hesabımız: G
Instagram Global Hesabımız: 4
Twitter Adresim: 4
Tradingview profilim: W
Discord Sunucumuz: f
Telegram Duyuru ve Teknik Analiz paylaştığım kanalım: z
Telegram grubumuz: E
Tradingview’den koin Bağışı Yapmak İçin: W
Twitch Kanalım: a
DLive Kanalım: j
Facebook Sayfam: s
Tradingview profilim: W
Video Sırasında Bahsettiğim Formasyonların Kaynakları: E

Reklam, işbirliği ve iletişim için e postam: tradetaktikleri@gmail.com
Videolarımda anlattığım bilgiler tamamıyla teknik analiz ve kişisel görüşlere dayanmakta olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi içermemektedir.

ÜCRETSİZ SIFIRDAN TEKNİK ANALİZ ÖĞRENİN! İŞTE OYNATMA LİSTELERİM:
Teknik Analiz Videoları: G
Formasyon Eğitimi: F
İndikatör Dersleri: 1
Teoremler ve Stratejiler: e
Pratik Trade Stratejileri: 8
Bitcoin ve Altcoin Analizlerim: K

Bu kanalda kripto paralar ile ilgili bir çok kanalda yer almayan teknik analizler yer almaktadır. Destek, direnç ve trend çizimi, Fibonacci retracement yani Fibonacci Düzeltme Seviyelerinin çizimi, Fibonacci Extension yani Trend Temelli Fibonacci Seviyelerinin çizimi, Fibonacci Hız Direnç Fanlarının Çizimi, Fibonacci Saat Dilimi ve Trend Temelli Fibonacci Zamanının çizimi, Fibonacci Kanalının Çizimi, Dirgen, Schiff Dirgeni, Değiştirilmiş Schiff Dirgeni ve İç Dirgenin çizimi, Gann Fanının ve Gann Karesinin çizimi, Grafik Formasyonları ve Harmonik Formasyonların Tespiti, Golden Fibonacci Tekniği, Efsanevi Gann Fanı Metodu ve en iyi sinyaller üretip dip yakalayan indikatörlerin çalışma mantığı anlatımını kanalımdaki videolardan öğrenebilirsiniz.

Merhaba kadim dostum 🙂 Yukarıdaki linkleri ve açıklamaları herkesin hızlıca geçtiğini biliyorum ama sen acaba ne yazmış bu adam diyerek sonuna kadar gelmişsin anlaşılan, öyleyse gel seninle tanışalım. Ben Muhammed. Eğer sen de adını söylemek istersen eğer Discord sunucumuz ve Telegram sohbet grubumuzda beni bulman çok sürmeyecektir. İnanmayacaksın ama kripto paralar ve diğer borsalar ile ilgili bu kadar teknik analiz bilgisini yalnızca 2 ayda edindim. Nasıl mı? Çalışarak. Oturup sürekli sağdan soldan çizgiler çizdim. Bomboş grafikleri savaş alanına çevirdim. Sonunda fark ettim ki her şey çok kolaymış. Şaka yapmıyorum :9 İnternet gibi bir kaynak varken bir şeyler öğrenmek çok kolay. Hatta istersen sana da öğretebilirim, hem de ücretsiz! Ama sakın başka Youtuber’lara söyleme, olur mu? Çünkü şey, onların katıl butonlarında yüzlerce liraya anlattıkları bilgileri benim size ücretsiz sunduğumu duyarlarsa bana biraz kızabilirler. Ama endişelenme 😀 Sen bendensin. Hatta nedendir bilmiyorum ama benim kanala katılan arkadaşlar şu ana kadar takip ettiği tüm Youtube kanallarını takipten çıktıklarını söylüyorlar. Ama bu yanlış, sen bunu yapma. Çünkü farklı bakış açılarına her zaman ihtiyacımız vardır. Özellikle yanlışlarına… Yoksa doğruyu nasıl bileceğiz ki 😀 Bu arada madem sevdin kanalı bir abone olmayı çok görmezsin değil mi? Eğer bir gün bu kanaldan öğrendiklerinle bana teşekkür etmek istersen, tüm öğrendiklerini başka birine öğreterek bu borcunu ödeyebilirsin. Kendine iyi bak, arada da bizim kanala bakarsın tabi 😀 Yayınlarda sensiz bir kişi eksiğiz. Discord sunucumuz ve Telegram gruplarımızda görüşmek üzere.

#Bitcoin #Altcoin #TeknikAnaliz